pole repka1

Závazek rozšiřování pokroku

Naše celosvětové zastoupení, hluboké znalosti a rozličné zdroje pomáhají zemědělským podnikům růst a pohánět náš svět vpřed.

Dedicated to agriculture

Corteva Agriscience, je jedinou významnou společností v oblasti zemědělské vědy, která se věnuje výhradně agronomii. Spojením úsilí společností DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection a Dow AgroSciences jsme dali dohromady ty nejskvělejší mozky a odborné znalosti získané za více než dvě století našich vědeckých úspěchů.

Two farmers holding lettuce

Náš cíl

Obohacovat životy těch, kteří tvoří hodnoty, i těch, kteří je spotřebovávají, a zajistit pokrok také v příštích generacích.

Naše hodnoty

Jsme vedeni naším přesvědčením a naším cílem, jimiž je obohacovat životy těch, kteří tvoří hodnoty, i těch, kteří je spotřebovávají, a zajistit pokrok také v příštích generacích.

Činíme život bohatším

Snažíme se obohacovat životy i půdu. Jako lídři v oboru jsme si stanovili takový cíl, aby přesahoval rámec našich bezprostředních zájmů tak, abychom prospěli celé společnosti.

Jsme odvážní

Jsme lídři, kteří jednají odvážně. Přijímáme výzvy, před kterými stojí náš obor, za své a budeme se ještě intenzivněji snažit, aby zemědělství šlo kupředu a prosperovalo.

Jsme zvídaví

Jsme neúnavní inovátoři. Zrychlujeme naše tempo inovací, abychom vytvářeli řešení, která zajistí dostatek vysoce kvalitních potravin nyní i v budoucnu.

Budujeme společně

Rosteme, protože spolupracujeme. Vítáme rozmanitost a spolupráci, abychom vybudovali jednotnou společnost a dosáhli na celý potravinářský systém, čímž vytváříme sdílenou hodnotu.

Jednáme přímo

Děláme vždy to, co je správné, dodržujeme přísné etické standardy a podnikáme bezpečně a transparentně.

Co o nás lidé říkají

Volitelný úvodní text pro blok

„Našeho místního zástupce vnímám jako součást týmu.“

Young man drives tractor

„Nemohu zvládnout všechno, a proto se obklopuji opravdu dobrými lidmi, aby se mému podnikání dařilo.“

Zemědělec

„Při ochraně úrody jde o inovativní nové výrobky.“

Female scientist checking plant

„Vezměme si například novátorský přírodní výrobek, spinosad, a jeho polosyntetický derivát příští generace, spinetoram. Tyto výrobky s velmi příznivým profilem pro životní prostředí spolu s vysokým insekticidním účinkem jsou v dnešním zemědělství stále jedinečné.“

Výzkumník, Corteva Agriscience, zemědělská divize společnosti DowDuPont

Technologie hrála významnou roli v tom že jsme byli schopni rozšířit výrobu

Male farmer checking tomato plant

„Za posledních pět let jsme viděli výrazný skok v polních výnosech na všech úrovních a domnívám se, že toto bude nejdůležitější příspěvek k tomu, abychom mohli i nadále rozšiřovat naše růstové možnosti a prosperovali.“

Zemědělec